Наші досягнення за 2023рік

Підготовка до свята

Ремонт в нашому закладі 2023

Досягнення головної мети спонукає колектив ЗДО до визначення завдань з усіх розділів чинної програми. Сюди  входять нормативні та директивні документи, науково-педагогічна інформація  про перспективний досвід в системі дошкільної освіти, а також та, яка спрямовує розкриття напрямків роботи ЗДО. Вона надходить від директивних органів та із місцевих органів самоврядування. Її змістом є розпорядження, вказівки, роз’яснення соціально-економічної політики держави щодо навчання, виховання, профілактично - корекційної роботи з дітьми в ЗДО.

Колектив ЗДО особливу увагу приділяє створенню екологічно-валеологічного середовища, а саме: на території дошкільного закладу висаджено багато дерев, кущів. Вихователі разом з дітьми висаджують квіти та доглядають за ними. В групових кімнатах в куточках природи є кімнатні рослини, календарі погоди, картини, моделі усіх пір року.

Дієвою формою роботи в дошкільному навчальному закладі є дослідницько - пошукова діяльність, яка     планується і реалізується щоденно як у повсякденному житті (досліди, творчі вправи, короткотривалі та               довготривалі спостереження), так і на інтегрованих заняттях(наприклад «Що ти знаєш про повітря?»  та інші).