Навчальний процес

Згідно з навчально-виховними програмами та методичними рекомендаціями, керуючись Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні, педагогічні працівники проводять заняття з таких ліній розвитку:

- мовленнєвий розвиток;
- художньо-естетичний розвиток;
- пізнавальний розвиток;
- фізичний розвиток;
-логіко-математичний.

Робота в повсякденному житті включає ігрову діяльність, самостійну художню діяльність, дитячу творчість. Крім звичайних святкових ранків пропонованих державною програмою, вихованці готують народні свята, розваги та забавлянки. Систематично в дитячому садочку організовуються художні виставки дитячих робіт за участю батьків. Педагогічний колектив разом з батьками готує костюми та атрибути для   святкових дійств, а художнє оформлення свят здійснюють вихованці старшого дошкільного віку.

Вихователі вдумливо та творчо підходять до вирішення навчально-виховних завдань, намагаються знайти індивідуальний підхід до кожної дитини. Поклавши в основу своєї роботи принцип розвивального навчання, педагоги урізноманітнюють освітній процес шляхом передових освітніх технологій: ТРВЗ, використання схем-моделей для розвитку мовлення, методика розвитку творчих здібностей на заняттях з малювання, нетрадиційні оздоровчі технології .

У дошкільному закладі йде складний процес пошуку змісту, форм, методів роботи з дітьми. Це обумовлено пошуком нового стилю, нових форм спілкування в особистісно-зорієнтованій освіті дітей в різновіковій групі. Основою ефективної методичної  роботи  є  творча  активність  всіх  педагогів.